Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Felix: Te Barça gjithmonë duhet të luash mirë

Sulmuesi portugez, Joao Felix, ka thënë se është i lumtur me golin e shënuar dhe fitoren e Barcelonës ndaj Portos.

Katalonasit pas fitores ndaj skuadrës portugeze, tashmë janë kualifikuar në fazën e 16-të të Ligës së Kampionëve.

Portugezi, i cili po kalon formë mjaft të mirë në sezonin e tij të parë në fanellën e “Blaugranave”, thotë se tek Barç përgjegjësia është më e madh se në skuadrat tjera.

“Tek Barça përgjegjësia është më e madhe se kudo. Nuk mjafton të fitosh, duhet të luash mirë dhe kjo do të thotë më shumë presion që ne e marrim me kënaqësi”, ka thënë Felix.

“Ishte një gol i rëndësishëm për ekipin. Na duhej kjo fitore për t’u kualifikuar”.

“Jam i lumtur që kam qenë në gjendje të ndihmoj ekipin. Gjëja e rëndësishme është të ndihmoj ekipin përtej golave”, ka theksuar reprezentuesi portugez. 

Go to TOP