Show Biz

Fejohet Kastro Zizo

Kastro Zizo i jep fund beqarisë.Ai duket se ka rigjetur dashurinë dhe shpejt mund të befasojë të gjithë ndoshta me një dasmë.

Pas martesës së parë të Kastro Zizos me kosovarën Erleta Hotin nuk është që Kastro u pa ne ndonjë shoqëri me ndonjë femër.Ai që nga karriera e tij në muzik siq duket ndaloi se sjellur ndonjë këngë ,tani ai është një prezetuntues i një emisoni.

Ai mbrëmë postoi një foto ku u pa në dy gjunjët duke kërkuar të fejohet një vajze e cila nuk është e njohur për publikun.Dhe siq duket vajza në foto ka pranuar fejesën./Kosova.info/