Show Biz

Faton Shoshi në lidhje të re

Ende pa u konfirmuar, Era Istrefi dhe Faton Shoshi i dhanë fund lidhjes së tyre.

Pas ndarjes, menaxheri është parë shpesh në shoqërinë e femrave të ndryshme për disa prej të cilave është hamendësuar se ndodhet në një lidhje.

Mbrëmjen e kaluar Fatoni ka shfaqur goxha afrimitet me një vajzë bionde mjaft simpatike të cilën e përqafon.

Këtë e tregojnë më së miri edhe postimet e vetë menaxherit ku shfaqet pranë modeles seksi. mediat ditën e sotme aluduan se ata janë në një lidhje.shkruan In.tv

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.