Show Biz

Fansat mezi njohin motrat Kardashian-Jenner në fotografinë e publikuar nga Kim

Kim Kardashian gjatë ditës së djeshme (e premte) ka ndarë një fotografi të realizuar vite më parë.

Në të shiheshin Khloe Kardashian, Kylie dhe Kendall Jenner, të cilat dukeshin krejtësisht ndryshe, shkruan The Sun.

Ndërsa Kim dukej e buzëqeshur, rreth saj janë parë të jenë motrat e tjera të saj, që në ditët e sotme gëzojnë famë të madhe.

View this post on Instagram

Babies at Benihana ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Por, për një gjë të tillë nuk e kanë lënë pa reaguar fansat e tyre, teksa tregonin se nuk e njohin asnjë person në imazh.

Disa prej tyre nuk i njihnin, kurse pati edhe komentues të tjerë që thonin se paraja mund të ndryshojë shumë gjëra.

(Foto: The Sun)

Kjo nuk është hera e parë që Khloe po ndan imazhe të tilla, pasi më parë ajo kisha publikuar edhe një tjetër të Khloe dhe Kourtney.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.