Show Biz

Fansat e entuziazmuar për projektin e radhës nga Ghetto Geasy feat.Majk

Geti dhe Majk  për fansat e tyre të shumtë së shpejti me projektë të ri.

Dy rep artistët do të sjellin shumë shpejt një këngë së bashku,nga kërkesat e shumta nga fansat e tyre siq duket ata tani janë në përgaditje të një hiti interesant.

Vitin e kaluar Geti sjelli këngën “Bisha me dy koka” me këtë këngë ai e përmbylli vitin 2017.Kënga u mirëprit mjaftë mirë dhe ishte në duet me Skivin.

Ai pas një pauze të gjatë dhe një munges të madhe nga fansat e tij vendosi që projekti i tij i radhës të vjen në bashkëpunim me Flor Mumajesin.

Projekti i fundit nga Geti ishte “Dashni me raki” në duet me Flori Mumajesin këngë kjo që thej rekordet e degjueshmëris gjatë këtyre muajve.Kënga arriti të 16 milion klikime.Ajo akoma vazhdon të jetë në Top Lista muzikore.

Ndërsa sa i përket Majk ai ishte më produktiv me këngët e tij të cilat gjatë këtij viti ishin “Katile”,”Tarantino”,”Le të xhelozojn” dhe tani kjo e fundit e cila u pritë shumë mirë “Pasha Jetën” në bashkëpunim me Captial T.Ghetto Geasy dhe Majk tani janë në përgatidje të projektit të tyre këtë na bëri të ditur dyshja në llogarinë personale Instagram.

Komente të pa numërta nga fansat e tyre ,ata janë shumë të entuziazmuar dhe me pa durim po presin hitin e radhës mes dyshës./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.