ROZË

Erza Muqolli lanson videoklipin e këngës “Je Chanterai”ka edhe fjalë shqipe

Këngëtarja kosovare, Erza Muqolli sapo ka publikuar këngën e parë të albumit të saj solo, ndërsa me 12 qershor ajo ka lansuar videoklipin e këngës.

Erza Muqolli ka thënë se kënga “Je Chanterai” është realizuar me tekst dhe kompozim të këngëtarit të famshëm francez Vianney shkruan Kosova.info.

“Je Chanterai” apo në shqip “Do këndojë” përcjellë vullnetin dhe dëshirën e Erzës që ka për këndimin.

Përndryshe Erza është një këngëtare e cila ka bërë bujë në Francë, vetëm kur ishte 8 vjecare, dhe ka prejardhjen nga fshati Zabel i Uët, Drenas.