Show Biz

Ermal Mamaqi tregon çfarë nuk i pëlqen tek Ami: Kur i vesh…

Ermal Mamaqi dhe shumë aktorë të tjerë janë të ftuar në puntatën e radhës në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Ata kanë zhvilluar intervista dhe lojra në studio dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin, ndërsa Ermal Mamaqi i ka shkrirë të gjithë së qeshuri me deklaratën e tij. LEXO EDHE:

https://kosova.info/bera-seks-te-paharrueshem-me-kolegun-por-sdi-si-tia-them-te-dashurit-vajza-rrefen-me-detaje-historine/

I pyetur se çfarë nuk pëlqen tek partnerja e tij, Amarda Toska, Ermali rrëfeu:

“Një gjë që nuk më pëlqen tek Ami është kur vesh ca pizhame si të gjyshes.”

Përgjigjia e tij i ka shkrirë së qeshuri të ftuarit dhe publikun, siç mund ta shihni në videon promo të emisionit.

Shfaq më shumë
//ugroocuw.net/4/3473483