Show Biz

Ermal Fejzullahu feston ditëlindje, ja sa vjeç bëhet

Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Shpesh ai publikon foto të ndryshme me familjen e tij të mrekullueshme.

Shumë nga këngët e tij janë kthyer në hite të cilat këndohen dhe pëlqehen nga të gjithë.

Së shpejti ai do të bëhet baba për herë të katërt, me një karrierë që i kalon dy dekadat.

Duke parë të gjitha këto na bën të mendojmë që kemi të bëjmë me një burrë jo shumë të ri në moshë, por e keni gabim sepse ai është shumë më i ri nga se e mendoni.

Sot ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 31 vjeç dhe nuk mund të themi që nuk u habitëm paksa teksa mësuam moshën e tij.

er.JPG


//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483