Show Biz

Era Istrefi thotë se u martua zyrtarisht

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila së fundmi shkëlqeu duke u bërë zëri i himnit të këtij viti në Kampionatin Botëror të futbollit në Rusi

Hitet e saj po dëgjohen në të gjithë botën dhe këngëtarja është ndër të paktat që ka arritur 1 milion fansa në profilin e saj në Instagram.

Por në një video të postuar në Instastory,Era ka treguar se është martuar dhe ka dhe një unazë në gisht.

“Zyrtarisht e martuar me veten”, shkruan Era mbi video, duke treguar kështu që është single dhe që s`ka mendje të merret me ndonjë lidhje për momentin. Kjo mund të jetë dhe një reagim pas lajmeve që aludonin se ajo është në një lidhje me producentin e famshëm, Diplo.

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483