Show Biz

Era Istrefi së shpejti me projektin të ri “Prisoner”

Era Istrefi është në kulmin e karrierës së saj ajo që nga kënga “Bonbon” këngë që theu rekordet dhe arriti të dëgjohet edhe në vendet ndërkombëtare.

Kjo ishte një mundësi e mirë për Erën të njohet edhe ndërkombëtarisht,hap pas hapi ajo arriti që të jetë në duet me Nicky Jam dhe Will Smith duke realizuar këngën “Live it Up” ,këngë kjo që do të përfaqësoi kampionatin botërorë 2018. Ku kënga “Live it Up” do të hap këtë sezonë të kampionatit.

Ajo tani është në përgaditje të projektit të radhës këngë kjo e quajtur”Prisioner” po ashtu e kënduar në gjuhën angleze.Kënga sjell një ritëm jo ndryshe siq jemi mësuar të shohim Erën një zhanër miks reggaton-pop,kënga lansohet sot mbrenda ditës pasi që nga Era nuk kemi ndonjë orë të caktuar të lansimit.

Ajo këtë e bëri të ditur vet në llogarinë e saj Instagram/Kosova.info/