Show Biz

Era e lumtur që performoi në finalen e Botërorit, bën shqiponjën në Moskë

Era Istrefi ka vazhduar me postime në Instagram për pjesëmarrjen e saj në finalen e Botërorit.

Pak orë pasi performoi në ceremoninë mbyllëse të Botërorit, Era ka publikuar një fotografi duke bërë shqiponjën derisa në gjuhën angleze ka shkruar: “Njohje për të gjithë”. Kësaj porosie ajo ia ka bashkëngjitur edhe dy emotikonë në formë zemre me ngjyra të kaltër dhe të verdhë.

Fotografinë me shqiponjë, Era Istrefi e ka fshirë pak minuta pasi e ka postuar në Instagram.

 

Image

Era e lumtur që performoi në finalen e Botërorit

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka thënë se është e lumtur pas performancës në finalen e Botërorit përkrah Will Smith dhe Nicky Jam.

Era përmes llogarisë së saj në “Instagram”, ka publikuar një foto me mbishkrimin: “Ne sapo performuam këngën tonë me Will Smith dhe Nicky Jam, në Kupën e Botës 2018!!! Çfarë momenti i jashtëzakonshëm!!!”

Himni i këtij Botërori “Live it Up” u këndua nga këngëtarja nga Kosova, aktori dhe këngëtari amerikan Will Smith si dhe Nicky Jam.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.