Show Biz

Enis Bytyqi sjellë këngën “T’kam dasht”

Këngëtari Enis Bytyqi që nga paraqitja e tij në botën e muzikës ai ka sjellë një ritëm të ri me muzikën e tij.

Këngët e tij në përgjithësi kanë tematika për dashurinë.Ai deri me tani ka sjellë disa këngë të cilat u priten shumë mirë nga adhuresit e tij.

Ai së fundmi solli dhe hitin e tij të fundit “T’kam dasht”kënga u lansua mbrëmë ajo qysh në fillim u mirëprit mirë./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.