Show Biz

Enis Bytyqi në fund të verës do ti jep fund beqarisë

Enis Bytyqi në fund të verës do ti jep fund beqarisë.

Ai tani ka vendosur që mbrena vitit 2017 pikërisht në muajin shtator me datë 1 do të organizonë martesën e tij në qytetin e tij të lindjes Ferizaj.

Ku do të ketë shumë të ftuar nga miqt e tij të esrtadës por do të ketë dhe miq me të cilët është rritur gjatë jetës së tij në Gjermani.

Pas dasmës, Enisi me gruan do të udhëtojnë për në muajin e mjaltit.Ata kanë zgjedhur një vend shumë të vecantë një ishull në lindje të Afrikës i quajtur ishulli Mauricio.

Në rrjetet sociale, ka qarkulluar një video, e cila shfaq çiftin në momentin teksa po lëshonin tullumbacet pas kurorëzimit.

Këngëtari dukej elegant në një kostum të zi,ndërsa Rina gjithashtu tërhoqi vëmendjen me një fustan dhe pallto ngjyrë krem./Kosova.info/

 

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483