Tjera

Eni Koçi publikon “Sekretin”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e saj e re titullohet “Sekreti”.

Ajo është kujdesur për melodinë dhe tekstin, ndërsa Genc Prelvukaj është producent. “Black Fish Entertainment” ka realizuar klipin.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483