Show Biz

Enca tregon sa fiton nga Instagrami

Këngëtarja Enca Haxhia mbahet si “mbretëresha” e Instagramit pasi është shqiptarja me më shumë ndjekës. Ajo ka gati 2 milionë ndjekës.

Enca është shumë aktive në Instagram, duke postuar fotografi e video të shumta dhe gjithmonë tërheq vëmendjen me postimet që i bën.

Ndërkohë, në foton e fundit këngëtarja ka postuar një informacion në Instagram Story, ku thuhet se Kim Kardashian fiton më shumë para nga një postim në Instagram sesa fiton presidenti Donald Trump gjatë gjithë vitit.

Në mbishkrim, këngëtarja 22 vjeçe ka shkruar në anglisht për vete, duke thumbuar edhe kolegët e saj: “Unë ende nuk bëj më shumë para / postim sesa presidenti ynë, por bëj më shumë se të gjithë armiqtë e mi së bashku”.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.