Show Biz

Enca Haxhia/ Kujt i thotë të pres ty, nuk pres tjetër…?

Ajo është njëra nga këngëtaret më komentuara në estradën shqiptare, pasi në mënyrë herëpashershme ofron të pathëna nga jeta e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Enca Haxhia, e cila është njëra nga artistet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Pothuajse secili postim nga ajo merr vëmendje nga fansat, për shkak të linjave trupore dhe bukurisë së veçantë.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Enca ka publikuar një fotografi ku josh e veshur me një fustan të zi.

“Të pres ty, nuk pres tjetër”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

T’pres ty, s’pres tjeter… 🖤

A post shared by ENCA (@enca) on

Ndërsa qëndron aktive me imazhe të ndryshme, këngëtarja kohët e fundit ka paralajmëruar se do të sjellë një projekt të ri muzikore.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483