Show Biz

Emina Çunmulaj feston ditëlindjen e vajzës së saj

Emina Çunmulaj ka përgaditur për vajzën e saj Ella Faria ditëlindjen e tre vjetorit.

Modelën e kemi në rrjetet sociale më konkretisht në Instagram pothuajse j gjatë 24 orëve.Ajo na sjell video të ndryshme duke sjellur çdo detal nga jeta e saj por tani edhe vajzave të tyre.

Ajo mbrëmë festoi ditëlindjen e vajzës së saj ku solli një festë madhështore nga ditëlindja e saj.

Ajo për organizmin e ditëlindjes kishte vendosur që festa të jetë në një ambient të hapur më konkretisht në park.

Ku të ftuar kishte fëmijë të moshave të ndryshme dhe për të argëtuar fëmijët kishte personazhe nga filmat vizatimor siq ishte shumë princesha dhe princ të ndryshëm.

Përgjithësi dominonte ngjyra e kaltërt e hapur qielli dhe rozë e lehtë.

Padyshim që dhe prindërit u argëtuan shumë mami dhe babi i Ella Farias.

Të gjithë u argëtuan shumë e sidmos vajza e ditëlindjes e cila ndihej mjaftë e ngazëllyer nga festa e organizuar për te./Kosova.Info/