Show Biz

Emily Ratajkowski dhe imagjinata

Modelja dhe aktorja amerikane, Emily Ratajkowski, është në qendër të fokusit të faqeve rozë, sa herë që shpërndan ndonjë fotografi apo video në profilet e saja.

Bukuroshja numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram, të cilët mezi i presin postimet e saj reja.

Ditë më parë, 28-vjeçarja e publikoi një fotografi, ku provokonte vetëm me brekë, ndërsa ecte mbi vaskë në banjë.

https://www.instagram.com/p/B8HiTTWBOxt/?utm_source=ig_embed

Ndërkaq, më pas e ka postuar një video, në të cilën shfaqet me një dekolte transparente pa krahë në pjesën e sipërme.

Sidoqoftë, Emily është kujdesur që kësaj radhe të mos i ekspozohet gjoksi duke e mbuluar me dorë.

https://www.instagram.com/p/B8Jq46XhmAB/?utm_source=ig_web_copy_link
Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort