Show Biz

Elvana për fansat e saj kosovarë ka një befasi

Elvana Gjata është shumë e dashur për fansat e saj në Kosovë.Fansat e shumtë të saj janë nga kryesishtë nga Prishtina.

Për nder të kësaj ajo do ti befasoj fansat e saj të Prishtinës duke sjellur një koncertë madhështor duke performuar në parkun e Biblotekës Kombëtare në Prishtinë.Të mbështetur nga Gamblemania & The Band.

Në një postim në rrjetin e saj Instagram Elvana me anë të një video nga makina njofton fansat e saj duke u shprehur:‘Ju mirëpres të gjithëve.Ju dua shumë, shumë’ mbyll postimin Elvana për të gjithë fansat e saj.

Surprise????????

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Pas lansimit të këngës së saj më të re ‘Ku vajti” e cila vetëm për pak ditë mori mijëra klikime.Gjatë kësaj vere ajo paralajmëroi dhe shumë evente dhe mbrëmje muzikore tjera në vendet e Kosovës dhe jashtë saj./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.