Show Biz

Elvana kryeson listat në Zvicër

Nuk ka shumë ditë që këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “A m’don”, shkruan Kosova.info.

Për një kohë shumë të shkurtë kënga filloi të dëgjohej shumë dhe arriti të grumbullojë miliona klikime.

Përveç në Kosovë, Elvana si duket ka arritur të bëjë për vetë edhe publikun nga Zvicra.

Kënga e Elvanës po kryeson si kënga më e dëgjuar në Zvicër duke u bërë në top trend.

Shqiptarët po dinë të bëjnë bujë kudo në botë, shkruan Kosova.info.