Show Biz

Elvana Gjata së shpejti në duet me Ledri Vulën

Pas shumë bashkëpunimeve të ndryshme Ledri dhe Elvana do sjellin një këngë së bashku

Që të dy këngëtarët sollën hite gjatë kësaj fillim vere,Ledri duke lansuar këngën “Princess Diana”në bashkëpunim me Lyrical Son dhe Elvana  këngën solo “Ku vajti”. Hitet e tyre të fundit u mirëprite mjaftë mirë nga adhuresit e tyre të  shumtë ato arritën me miliona klikime në Youtube.

Tani dyshja ka vendosur të na befasojnë me një këngë së bashku duke sjellur hitin e radhës së tyre “Mike”.Për dy këngëtarët është hera e parë që kanë vendosur të sjellin një këngë së bashku në duet.

Ata kanë konfirmuar se shumë shpejt do të publikohet bashkëpunimi mes tyre këtë e bënë të ditur në llogarit e tyre Instagram./Kosova.info/

 

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.