Show Biz

Elvana Gjata fillon përgatitjet për koncertin në Prishtinë

Elvana Gjata është shumë e dashur për fansat e saj në Kosovë.Fansat e shumtë të saj janë nga kryesishtë nga Prishtina.

Për nder të kësaj ajo do ti befasoj fansat e saj të Prishtinës duke sjellur një koncertë madhështor duke performuar në parkun e Biblotekës Kombëtare në Prishtinë.Të mbështetur nga Gamblemania & The Band.

Në një postim në rrjetin e saj Instagram Elvana me anë të një video nga makina njofton fansat e saj duke u shprehur:‘Ju mirëpres të gjithëve.Ju dua shumë, shumë’ mbyll postimin Elvana për të gjithë fansat e saj.

Në fotot që Elvana Gjata ka postuar në rrjete sociale shihet duke u përgatitur për performancën e së shtunës.

Ajo paralajmëron një mbrëmje mjaft argëtuese e madhështore për Prishtinën. E reagimi nga publiku duket të jetë mjaft pozitiv dhe mikpritës.

Ky koncert realizohet nga banka ProCredit, e cila tashmë ka bërë një traditë të organizmit koncerteve vjetore për publikun.

Për të gjithë të interesuarit, koncert është falas dhe fillon në 19:00 këtë të shtunë në parkun e Bibliotekës Kombëtare të Prishtinës./Kosova.info/

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483