Show Biz

Elita 5 rikthehet me këngën”Tornado”

Rok grupi Elita 5 kanë realizuar këngën e tyre me të re, “Tornado”

“Tornado” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike.

Muzika është realizuar nga Nexhat Mujovi – Wirusi, ndërsa për tekstin është kujdesur Avni Qahili.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube edhe me një klip mjaft interesant dhe që i përshtatet mjaft mirë këngës.Në këtë këngë Elita 5 vjen tërësisht më ndryshe.

Me një ritëm të përzier, rok dhe pop por edhe verore, kënga po komentohet shumë mirë në rrjetet sociale pasi është lansuar në youtube në ora 18:00.

Ajo është mirë pritur mjaft mirë dhe qysh në fillim ka arritur degjueshmëri të madhe mbi 50 mij klikime./Kosova.info/

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483