Show Biz

Eli Fara publikon këngë më të re ‘Duam’

Eli Fara është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja është rikthyer me një projekt të ri muzikor me titull “Duam”, në bashkëpunim me IMBRO & BAND.

Kënga është përplot me ritme verore, ndërsa këngëtarja ia ka shoqëruar edhe videoklipin.

Për tekstin është përkujdesur Rovena Dilo dhe Adrian Hila, muzikën e ka bërë Adrian Hila, kurse klipin e punoi “Talelli Production”. Në videon e mëposhtme mund ta dëgjoni këngën më të re nga Eli Fara.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.