Show Biz

Elegante dhe seksi, kështu duket Demi Rose në fustanin e bardhë

Demi Rose duket tejet joshëse.

Modelja e famshme, Demi Rose, është një nga emrat e njohur e cila gjithmonë rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

E veshur me bikini të vogla apo edhe e zhveshur, Demi imazhe të tilla nuk ngurron asnjëherë ti ndajë me ndjekësit.

Por nuk janë vetë fotot nudo që e bëjnë emrin e saj shumë të komentuar. Demi mori vëmendjen edhe e veshur me fustanin e bardhë.

Ajo dukej tejet elegante dhe seksi në një Instastory të publikuar. Sigurisht se nuk kishte munguar poza atraktive duke vënë në fokus të veçantë si zakonisht gjoksin.