LAJMET

Ekskluzive: Emilia Rexhepi shkon në një takim me Macron (FOTO)

Sipas informacioneve nga Kosova.info, zëvendëskryeministrja Emilia Rexhepi do të marrë pjesë në takimin bashkë me kryeministrit Albin Kurti me presidentin francez Emanuel Macron lidhur me dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Pak më parë, ajo publikoi një foto brenda avioni duke postuar foto në shoqërinë e kryeministrit të Republikës Albin Kurti dhe zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi.

Fotoja është publikuar në profilin personal e zëvendëskryeministres Emilija Rexhepi. /Kosova.info/