Kosova.info

Einxhel ndan momente nga baby shower, pjesë e festës edhe disa ish-banorë të BBV

Viti 2022 i solli Einxhel Shkirës dhe Dj Dagz-it dy dashuri, atë për njëri-tjetrin dhe një tjetër akoma më të madhe, një dashuri që rritet brenda moderatores së njohur dhe që shumë shpejt do të kthehet në qendrën e universit për të.

Siç tashmë e dini, një nga çiftet më simpatike nga “Big Brother Vip” do të bëhen prindër për herë të parë. Sot Einxhel Shkira ka mbledhur shoqërinë e saj për të festuar Babyshowrin e saj.

LEXO EDHE:

Image

Në këtë festë kanë qenë të  ftuar motra e Dagzit. si dhe ish-banore të Big Brother Albania Antgonela Berisha, Monika Lubonja dhe Sarah Berisha.

Image

Me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”, njohjen me Dj Dagz dhe më pas me lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë, moderatorja ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Image
Image

escort mersin - izmir escort