Show Biz

Aktori njohur hyn t’i bëjë kamerë të fshehur, rrahet keq nga Enver Idrizi

Të dielën në emisionin Kojshia Show, i cili shfaqet në RTK, mysafirë ishin kampioni botëror në karate, Enver Idrizi, si dhe gazetarja e njohur e sportit, Qeqa Krelani.

Ashtu si në emisionet e kaluara, edhe në këtë emision kishte shumë të papritura për publikun.

Është një nga momentet interesante të emisionit kur disa aktorë me maska hyjnë në emission dhe tentojnë t’i bëjnë kamerë të fshehur Enver Idrizit. Kampioni botëror i karatesë, në mnyrë spektakolare i grushton ata sa ishin live në emision.

Për ta parë këtë moment dramatik, shikojeni videon e më poshtme në minutën e 20:00 të emisionit.