Show Biz

Efi i kthehet keq Bashkimit: Dukesh tamam si femër

Gjatë ‘Prime’ të së shtunës në ‘Përputhen’ janë zhvilluar shumë debate të forta.

Një përballje është zhvilluar edhe mes Bashkimit dhe Efit.

Kjo e fundit e ka pyetur Bashkimin, se a është puthur me Alvisën kur ajo ka qëndruar në shtëpinë e tij. Por ishte Bashkimi ai i cili refuzoi ti jap përgjigje Efit, duke i thënë se nuk ka interes për të prandaj edhe nuk i përgjigjet.

Mjaftojë kaq që Efi, ti kthehet Bashkimit me fjalën më të ulët, ‘Ja e bëre prapë, me këtë ti je femër’.

Ishte Alvisa ajo që ndërhyri ashpër ku edhe agravoj biseda me përplasje mes gocash.

Alvisa është rikthyer prapë në program për Bashkimin.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort