Life Style - Funny

Edhe pse shtatzënë, modelja Emily Ratajkowski ende në superformë

Ajo është gjithmonë tërheqëse, me apo pa një bebe në bark.

Modelja shtatzënë Emily Ratajkowski tregoi barkun e saj në rritje ndërsa ishte me pushime këtë javë, teksa pozoi me një fustan të kuq , në Instagram.

Sidoqoftë, kjo nuk ishte hera e parë që modelja ka veshur këtë fustan pasi ajo e ka veshur dhe më parë kur nuk ishte shtatzënë .