Show Biz

Edhe një këngë e re nga Fifi

Filoreta Raçi e njohur me emrin artistik, Fifi po vjen me një projekt të ri muzikor.

Artistja e njohur e cila vlerësohet për zërin e saj unik, dhe tekstet e veçanta ka paralajmëruar këngën e re përmes një imazhi të shkëputur nga xhirimet e videoklipit.

Fifi zbuloj datën dhe emrin e këngë së re, në një fotografi ku shihet e veshur e tëra në të bardha.

“QAJ së shpejti,  08.02.2020”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Fifit ishte balada “Marova” me të cilën fitoj vendin e dytë ne festivalin “Kënga Magjike” dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

https://www.instagram.com/p/B784KpJgQuc/?utm_source=ig_embed

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//oackoubs.com/4/3473483