Show Biz

Edhe 5 ditë nga kënga e re e Dua Lipas

Dua Lipa po vjen me projekt të ri muzikor.

Të paktën kështu u kuptua nga një shkrim dhe një foto që e hodhi në rrjetin social Instagram.

Ajo shihet bashkë me disa vajza të tjera dhe tha se kanë mbetur edhe pesë ditë nga ‘Break My Heart’.

Se cfarë projekti do sjell këngëtarja, presim të shohim

Leave a Reply

Your email address will not be published.