Life Style - Funny

E veshur me një jumpsuit, Oriola Marashi tregon format bombastike

Oriola Marashi është padyshim një ndër figurat femërore më seksi të estradës shqiptare.

Ajo gjithmonë kujdeset që në profilin e saj të Instagramit të mos mungojnë kurrë foto provokuese.

Modelja po kalon disa ditë pushimi në Stamboll dhe nga atje ajo na “servir” disa poza mjaft tërheqëse ku nxjerr në pah linjat trupore.

“Merrni një moment për të vlerësuar se sa i mrekullueshëm jeni” – kanë qenë fjalët e saj në postim.

FOTO