Rajoni

E rëndë në Korçë, prej dy javësh e vdekur në banesë

Një grua e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj në Korçë.

Sipas informacioneve paraprake të policisë gruaja me iniciale N.P 63 vjeçe jetonte e vetme në banesë.

Mësohet se ajo kishte rreth 2 javë që kishte ndërruar jetën. Ndërsa kanë qenë fqinjët që kanë lajmëruar policinë.

Nga kqyrja e parë e trupit mësohet se nuk ka shenja dhune dhe dyshohet për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483