SPORT

E pabesueshme çfarë po ndodh në Liverpool-Roma, shënohet goli i katërt (VIDEO)

Në “Anfield Road” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e parë e Champions League mes Liverpoolit dhe Romës, shkruan SYRInet

Liverpooli e mbyll në avantazhin 2-0 pjesën e parë, me dy golat e shënuar nga Mohamed Salah në minutat 36 dhe 45.

Por anglezët nuk ndalen. Mane në minutën e 56-të pas një asisti të Salah realizon golin e tretë.

Salah sërish në të 62’ asiston për Firminon, i cili e thellon në 4-0 rezultatin.

© SYRI.net

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483