Kombëtare

E ndalin në rrugë dhe ia vjedhin kuletën, hajnat në arrati

Dy persona të maskuar kanë vjedhur kuletën e një qytetari të cilin e kanë ndaluar derisa ishte duke shkuar në drejtim të shtëpisë së tij

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Besi të Prishtinës, ku dyy persona të maskuar kanë ndaluar viktimën të cilit ia kanë marrë nga xhepi kuletën me para rreth 130 euro, si dhe dokumentet personale.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kujdestar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.