Kosova

E mashtron se do ia bëjë vizën gjermane dhe ia merr 80 euro, arrestohet i dyshuari nga Fushë Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i mashtrimit ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë, shkruan kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka mashtruar viktimën mashkull K-Shqiptar duke i marre 80 euro kinse për t’i ndihmuar në rregullimin e vizës gjermane.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.