Kuriozitet

E martuar me 74-vjeçarin, 21-vjeçarja serbe e tradhton me 60 vjeçarin

Një 21-vjeçare serbe dhe i dashuri i saj 74-vjeçar që morën pjesë në një serial televiziv serb, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Pavarësisht se mund të keni menduar se diferenca e tyre prej 53 vitesh mund të ketë qenë shkaku, gjërat ishin edhe më të komplikuara se kaq.

Ata u martuan në fillim të vitit 2019, por me sa duket të resë i ka dalë nga qejfi. Gjatë kohës që i shoqi flinte krah saj ajo e tradhtoi me një tjetër burrë 60-vjeçar.

Në disa foto të fiksuara nga emisioni, serbja shihet duke puthur 60-vjeçarin dhe i ulet atij në prehër.

Sipas raportimeve të mediave lokale, ajo ka bërë seks me të, teksa i shoqi ishte në gjumë në anën tjetër të shtratit.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483