Show Biz

E konfirmon Ermali, aktorja filmit të ri do të jetë Enca

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Enca ka vendosur ta sprovojë veten në një profesion tjetër, shkruan Kosova.info.

Pas suksesit të madh që korri me filmin “2 gishte mjaltë”, Ermali duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ai ka konfirmuar se është në përgatitje të filmit të tij të ri.

Kësaj here pjesëmarrëse në film do të jetë Enca e cila do ta sfidojë veten si aktore.

Këtë gjë e konfirmoi vetë Ermali i cili postoi një fotografi me Encën dhe shkroi “Shih kush do të na bëhet aktore”, shkruan Kosova.info.