Kronika e zezë

E kërcënojnë tre persona, ndërsa arrijnë t’ia grabisin një orë dore dhe një telefon celular

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është regjistruar një rast grabitjeje – shkruan Kosova.info

Sipas raportit, rasti në fjalë ka ndodhur dje, në rrugën Enver Maloku në Prishtinë.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka informuar se tre persona të pa njohur nën kërcënimin e armës, i kishin grabitur një orë dore dhe një telefon celular” – thuhet në raportin e policisë./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.