Show Biz

E bukura Arbenitë, mahnitë me linjat e saj, hapet e tëra…

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të përfolura shqiptare.

Romanca e saj me reperin Fero, edhe më tej vazhdon të komentohet nga publiku.

Nga ana e saj, ajo vazhdon të mahnitë me  fotografi të ndryshme.

Edhe në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, fytyra e saj duket kaq e ëmbël dhe unike.

Image
Image
Image
Image