SPORT

Dyshja Semedo – Alaba turpërojnë keq shokun e skuadrës (VIDEO)

Lojtarët e Barcelonës sot kanë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes të së shtunës ndaj Celta Vigos.

Me lojtarët e tjerë në seancës stërvitore sot u bashkua për herë të parë edhe transferta e bujshme, mbrojtësi kolumbian Murillo.

Teksa lojtarët po kryenin ushtrimet me top, Semedo dhe Alba i kaluan topin mes këmbëve mesfushorit Arturo Vidal.

Embedded video

FCB World Media@FCBArab

?
?
?

20710:22 PM – Dec 21, 201858 people are talking about thisTwitter Ads info and privacy