Dy të panjohur ia vunë flakën veturës me qira në Prishtinë

Dy të panjohur është raportuar se të shtunën rreth orë 2 e 15, ia kanë vënë flakën një veture me qira në Prishtinë.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe ekipi i zjarrfikësve që e kanë lokalizuar zjarrin.

Rasti shkon nën hetime.

Go to TOP