Kuriozitet

Dy qentë kurorëzojnë dashurinë me martesë

Dy qentë kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.

Lola dhe Bear u martuan në qershor.

Fox News raporton se pronari i qenve, Andrea Crawford porositi një kostum për Bearin dhe për Lolën një fustan dasme.

Po ashtu, janë publikuar edhe fotot e qenve të veshur si nuse e dhëndër.

Image