SPORT

Dy penallti brenda 6 minutash, shikoni çfarë bën Dybala përballë portierit!(VIDEO)

Brenda 6 minutash lojë arbitri ka akorduar dy penallti në ndeshjen mes Lecces dhe Juventusit e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Via del Mare”.

Në minutën e 50-të të ndeshjes, Paulo Dybala e zhbllokoi rezultatin e ndeshjes nga pika e penalltisë, të cilën e fitoi Miralem Pjanic.

6 minuta më vonë Marco Mancosu barazoi rezultatin e ndeshjes, sërish goli i shënuar nga penalltia.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.