Show Biz

Dy muaj pas lindjes, Nicki Minaj përshëndet fansat me zërin e ëmbël të djalit të vogël

Në fund të shtatorit, reperja e njohur Nicki Minaj u bë nënë për herë të parë, të një djali.

Deri më tani, ajo nuk e ka treguar portretin e të birit, por 37 vjeçarja u dha fansave një përshëndetje të veçantë, duke ngarkuar një regjistrim në Tëitterin e saj ku dëgjohej zëri i djalit të saj dy muajsh.

“Përshëndetje, tha Nicki ëmbëlsisht, ndërsa i porsalinduri i saj dëgjohej aty afër.

‘Çfarë po bën? Thuaj diçka’, vazhdoi ajo, para se djali i saj të lëshonte edhe një sërë tingujsh të tjerë.

Nicki dhe Kenneth, të cilët u martuan në vitin 2019, ende nuk kanë ndarë emrin që zgjedhur për fëmijën e tyre të parë.