Kombëtare

Durrës, humb jetën 10 vjeçari nga Kosova

Një i mitur ka humbur jetën në Durrës.

Mësohet se sot, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483