Life Style - Funny

Duke zbuluar këmbët seksi, Luana kujton momentet që nuk i keni parë (FOTO)

Është bërë nostalgjike. Luana Vjollca ka publikuar disa fotografi në Instagram, të bëra në puntatat e emisionit të saj ‘Shiko kush luan’, shkruan lajmi.net

E fotoja e parë e saj, ishte shumë e nxehtë, pasi këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare kishte zbuluar këmbët seksi.

“Kujt i ka munguar “Shiko Kush LUAN” ?” janë fjalët që Luana zgjodhi për t’i përshkruar këto fotove.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483