Show Biz

Dua vjen me poza erotike nga dhoma e hotelit

Dua Lipa ka vazhduar me festimet për Brit Awards derisa është shfaqur me një minifund të bardh duke festuar e bërë foto interesante me shoqet e saj në një dhomë hoteli.

Ajo e fitoi dy çmime dhe për festë sigurisht që kishte arsye.

Dua Lipa është dukur tepër e bukur derisa këto fotografi të bëra në prapaskenë ajo i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Këngëtarja (25) edhe njëherë ka treguar stilin e saj derisa përsëri ka qenë e veshur në stil të këngëtarës së famshme, Amy Ëinehouse. /GazetaExpress/