Show Biz

Dua Lipa relaksohet nga rrezet e diellit

Dua merr rreze me bikini

Kohën di si ta kalojë.

Dua merr rreze me bikini

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka hedhur dy fotografi të reja në Instagram në të cilat duket më ndryshe se herët tjera.

Ajo u vesh me me bikine disangjyrëshe dhe doli para rrezeve të diellit për t’u relaksuar.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483